Hotel Venecia Palace Warszawa Michałowice organizuję śluby cywilne plenerowe na Tarasie Wodnym lub w Pałacu oraz Przyjęcia Weselne

 

Ceremonie organizujemy w piątki, soboty terminy do uzgodnienia.

POMAGAMY SKUTECZNIE

W

ZAŁATWIANIU FORMALNOŚCI W URZĘDZIE

W ramach oferty zajmujemy się organizacją :

- przyjazd Urzędnika Stanu Cywilnego 

-stół prezydialny

- dywan Holywood 

-złote standy

- dekoracje kwiatowe 

-krzesła fotelowe dla Pary Młodej, Rodziny i Przyjaciół 

- poncz dla Gości 

-oprawa muzyczna zespołu Serenada (skrzypce + gitara)

- Krótki rejs Jachtem Motorowym z sesją zdjęciową przed Pałacem (opcja)

Ślub Cywilny Piaseczno 

Serdecznie zapraszamy na ceremonię ślubu cywilnego do Venecia Palace

 

Ślub Cywilny Piaseczno

Ślub Cywilny Piaseczno jest formą zawarcia związku małżeńskiego z punktu prawnego. Po ślubie cywilnym małżeństwo jest uznawane przez wszystkie typy organów administracyjnych oraz przez wszystkie urzędy. Jednym z najbardziej popularnych i najłatwiejszych rozwiązań jest ślub konkordatowy, jednak mimo to wiele par decyduje sie jeszcze na zawarcie małrzeństwa w dwóch odrębnych formach.

Obecnie nie obowiązuje już tzw. rejonizacja, a więc zawieranie ślubu w najbliżej usytuowanym Urzędzie Stanu Cywilnego. Tylko od nas zależy wybór Urzędu w którym dokonamy formalnego usankcjonowania naszego związku małżeńskiego lub miejsca. Takim właśnie miejscem jest ślub cywilny piaseczno w Venecia Palace.

Ślub cywilny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. Organizując ceremonie warto wybrać miejsce w które będzie budzić miłe wspomnienia. Dlatego jeśli Ślub Cywilny Piaseczno to tylko w najlepszej sali weselnej lub ślub cywilny plenerowy wśród zieleni i nad jeziorkiem w Venecia Palace.

Warto pamiętać, że ślub cywilny piaseczno to nie tylko najważniejsze 15 minut polegające na wygłoszeniu odpowiedniej mowy przez urzędnika, a nastepnie na powtórzeniu słów przysięgi przez młodą parę. Ale również wzajemne nałożenie sobie przez młodych obrączek, podpisanie aktu małżeństwa i cała ceremonia wraz z balem weselnym który trwa u nas do późnych godzin.

telefon kontaktowy od pn.-sob. 8.00- 19.00

p. Beata 600 279 579

Niedziela 

601 82 85 81 od godz. 12.00- 17.00

celebracja@veneciapalace.pl 

Pełna informacja o Hotelu  http://www.hotelveneciapalace.pl/wesele-warszawa/

 

Galeria zdjęć

Wyświetleń strony: 10272